Dwadzieścia dwa

Jeśli po zsumowaniu cyfr daty urodzenia otrzymałeś liczbę 22, to Twoją Liczbą Urodzenia jest Dwadzieścia Dwa. Przeczytaj także opis charakteru dla Czwórek, bo powołanie Dwudziestki Dwójki zrealizujesz rozwijając pozytywne cechy charakteru Czwórki.

Dwudziestki Dwójki to bardzo silne osobowości. Zdobywają zarówno wiedzę, jak i doświadczenie w dziedzinach je interesujących. Dwudziestki Dwójki są bardzo często geniuszami i wynalazcami. Jeśli swoje umiejętności spożytkują dla dobra ogółu, nie popadną w egoizm i depresję.

Dwudziestki Dwójki są w stanie znaleźć rozwiązanie spraw, które innym wydają się nierozwiązywalne. Mają dobrą rękę do interesów i z reguły dorabiają się w ciągu życia znacznego majątku.

Swoje umiejętności potrafią zamieniać w konkretne rzeczy i przedsięwzięcia. Ich zadaniem jest pracować i tworzyć budowle, wielkie konstrukcje. Jednocześnie powinny kierować się wyższymi ideami. Dwudziestki Dwójki posiadają wielkie zdolności twórcze, które wykorzystują z wielkim rozmachem. Potrafią zrealizować każdy cel, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Maja bowiem wielką moc pokonywania nawet najtrudniejszych przeszkód.

Dwudziestki Dwójki potrafią odnieść w życiu sukces w praktycznie każdej dziedzinie. Będą dobrymi architektami, socjologami, inżynierami czy artystami. Jednocześnie nie zaniedbują swojego rozwoju duchowego. Motywem działań Dwudziestek Dwójek nie są rzeczy materialne, ale służenie innym ludziom dla wspólnego dobra.

Dwudziestki Dwójki chętnie biorą udział w różnych charytatywnych przedsięwzięciach, pomagają społecznym fundacjom i stowarzyszeniom.

Przeszkadzać im może w życiu zbyt duża ambicja i próżność. Jeżeli nie rozwiną swoich talentów i ulegną pokusie łatwego życia, mogą stać się pozbawionymi wszelkich skrupułów materialistami. Jeśli zdobywanie pieniędzy przesłoni im wyższe cele duchowe, przestaną szanować siebie i innych.

Aby osiągnąć w życiu to czego pragną, powinny wystrzegać się przesady i nie ulegać skłonności do szalonych przygód. Zbyt gwałtowne reakcje nieraz zrażają do nich przyjaciół.

Często są tak zaabsorbowane swoją pracą, że zaniedbują swoich partnerów i nie towarzyszą im w codziennym życiu. Najlepsi dla nich partnerzy to inne Dwudziestki Dwójki, Jedynki, Czwórki i Ósemki.

Powiązane