Dwójka

Jeśli po zsumowaniu cyfr daty urodzenia otrzymałeś liczbę 2, to Twoją Liczbą Urodzenia jest Dwa.

Dwójki to osoby, które chętnie współpracują z innymi. Potrafią negocjować i czekać aby osiągnąć swoje cele.

Ich zadanie to urzeczywistnianie w świecie harmonii i piękna.

Dwójki są lubiane i wspaniale dogadują się z innymi. Potrafią wczuć się w sytuację innych. Dobrze życzą ludziom, są delikatne i starają się nikogo nie urazić. Nie chcą rządzić, a dominacja nie jest ich ambicją. Przemoc, ciemne strony charakteru nie pociągają Dwójek. Cechuje je silne poczucie moralności i sprawiedliwości. Wierzą w dobro, mają wzniosłe ideały.

Dwójki to osoby, którym zależy na zdaniu innych. Cenią autorytety, chętnie zasięgają porady. Są idealnymi pracownikami wszędzie tam, gdzie trzeba kontaktować się z ludźmi i odnajdować swoje miejsce w zespole. Lubią pomagać innym, dotrzymują obietnic.

W trudne przedsięwzięcia nie angażują się od razu, zazwyczaj sprawdzają różne możliwości. Są rozważne i rozsądne, a w głębi serca boją się nowości.Nie lubią znajdować się w otwartym konflikcie, wolą dyplomatyczne metody rozstrzygania sporów. Prędzej zaplanują skomplikowaną intrygę niż odmówią wprost. Zawsze chcą się podobać innym i zdolne są na wiele aby zyskać akceptację środowiska, które im imponuje. Czasem nie wierzą we własne możliwości i zaprzeczają swoim talentom. Od siebie samych wymagają najwięcej, a innym darowują zbyt wiele. Wstydzą się poprosić o podwyżkę czy właściwie wycenić oferowane przez siebie usługi.

Ludzie i związki z nimi to najważniejsze dziedziny życia Dwójek. Są one wspaniałymi obserwatorami, cierpliwie opiekują się innymi. Same też łakną bliskich związków, wierzą w idealną miłość i w prawdziwą przyjaźń. Czasami bywają wykorzystywane, gdyż są nieco łatwowierne. W imię spokoju potrafią zrezygnować ze swoich pragnień. Szybko zapominają urazy, szczególnie te doznane ze strony bliskich. Są bardzo wrażliwe, także na sprawy dotyczące dobrego wychowania i grzeczności. Normy towarzyskie, piękno stroju czy pomieszczeń są dla Dwójek bardzo ważne.

W miłości Dwójki są romantyczne i idealistyczne, choć w głębi duszy bywają samotne. Dobrzy partnerzy to inne Dwójki oraz Czwórki i Szóstki.

Powiązane