Hagalaz

Hagal, Hagalaz – zmiana, uwolnienie, gwałtowna zmiana, kryzys i odrodzenie bezkompromisowość, zmiana na lepsze, kryzys kontrolowany, intuicja, wiedza mistyczna, odrodzenie.

Potencjał runy: ogniskowanie i przekształcanie pierwotnych energii w uporządkowaną strukturę.
Przesłanie runy: nie obawiaj się sytuacji, które wydają Ci się niekorzystne. Zaufaj swemu wewnętrznemu „ja”, ono pomoże Ci zorientować się w trudnej sytuacji i uczynić ją korzystną dla Ciebie.

Właściwości i zastosowanie: zmiana na lepsze, kryzys kontrolowany, intuicja, wiedza mistyczna, odrodzenie, chroni przed nieszczęściem. Wskazana przy silnej stagnacji. Zabezpiecza przed złym promieniowaniem. Wzmacnia pamięć i pomaga w nauce. Wzbudza namiętność. Rozwija intuicję.

Amulet chroni przed atakami, czarną magią.

Zdrowie odpowiedzialna za utrzymanie właściwego poziom wody i płynów ustrojowych w organizmie, leczy choroby i urazy kości oraz zębów i dziąseł, zapobiega urazom mięśni, przyspiesza rekonwalescencję po złamaniach i zwichnięciach przy nieuleczalnych chorobach, powoduje przesilenie w ciężkich chorobach, przy bardzo silnych apatiach.Oznacza skłonność do chorób, możliwość choroby nowotworowej, operację. zagrożenie życia, przesilenie.

Powiązane