Jedynka

Jeśli po zsumowaniu cyfr daty urodzenia otrzymałeś liczbę 1, to Twoją Liczbą Urodzenia jest Jeden.

Jedynki to osoby ambitne i niezależne, o bardzo silnym charakterze i mocnej indywidualności. Mają wiele pomysłów, są odważne i nie boją się początkowych trudności. Ich zadanie to inspirowanie innych, bo dla Jedynek nie ma rzeczy niemożliwych.

Jedynki zamierzają pozostawić po sobie trwały ślad. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba doradzić, dodać odwagi, podtrzymać na duchu. Ich pomysły bywają zaskakujące, jednak Jedynki nie mają problemu ze znalezieniem chętnych do realizacji nawet najbardziej szalonych projektów. To urodzeni przywódcy, dumni ze swoich sukcesów i znający swoją wartość. Cudze rozkazy wykonują niechętnie, a wszelka dyscyplina i zakazy prowokują je do buntu. Z tego powodu Jedynki miewają w młodości spore problemy z przystosowaniem się do norm życia społecznego. Zdecydowanie i brak kompleksów sprawia, że postrzegane są jako osoby dumne i agresywne. Bywają nierozważne, ale chętnie godzą się na ryzyko i mocno wierzą w swą szczęśliwą gwiazdę.

Jedynki często podróżują, zmieniają miejsce zamieszkania i pracy. Nie cierpią nudy i zawsze są czymś zajęte. Lubią wesołe towarzystwo, ale nie plotkują i stronią od intryg. Są bystre i mają cięty język, co chętnie wykorzystują w sytuacjach konfliktowych. Argumenty, jakimi można je przekonać muszą odwoływać się do logiki. Tak w przyjaźni, jak i w miłości chcą same o wszystkim decydować, często nie liczą się specjalnie z uczuciami innych.

W sprawach materialnych często ryzykują i choć mają szczęśliwą rękę do pieniędzy. Wydają bardzo dużo, kupują luksusowe dobra i sportowe samochody. W miłości fascynuje je zdobywanie, są urokliwe i podobają się innym. Powinny jednak uważać, bo przemożna chęć dominacji nad partnerem może doprowadzić do rozpadu związku.

Wedle tradycji związek z Jedynką dobrze znoszą osoby spod Dwójki i Szóstki. Problemy nieść mogą związki z Ósemkami i Dziewiątkami, a także z Jedynkami.

Powiązane