Kruk

Kruk koegzystuje z ludźmi od tysięcy lat, na niektórych obszarach rozmnożył się tak bardzo, że uważa się go za szkodnika. Zawdzięcza to swojej wszystkożernej diecie. Kruki są także wszechstronne w znajdowaniu źródeł pożywienia. Jedzą padlinę, owady i odpady spożywcze, a także ziarna zbóż, jagody, owoce. Kruki dożywają zwykle około 10–15 lat na wolności. Świetnie i szybko lata, w czasie toków wykonuje akrobacje powietrzne.

Osoby urodzone pod tym znakiem są melancholijne, romantyczne i skłonne do refleksji. To artystyczne dusze, obdarzone wieloma talentami. Czasem za cenę spokoju, rezygnują z tego co dla nich ważne.

Uczucia – Szczęściem dla Kruka jest znalezienie odpowiedniego partnera życiowego i spełnienie się w rodzinnej posłudze. W poszukiwaniu towarzysza życia potrafi kokieteryjnie uwodzić płeć przeciwną. Mało kto potrafi się oprzeć urokowi Kruka, fachowcowi w sprawach życiowych nie tylko tych przyziemnych, ale i duchowych. Potrafi oczarować upatrzonego partnera, podporządkować się mu, ale nie bezkrytycznie.

Zdrowie i praca – Astrologiczny Kruk, kochający rozkosze życia, często nie potrafi znaleźć umiaru w poszukiwaniu coraz to nowych przyjemności. Odbija się to oczywiście na jego zdrowiu. Najgorzej owe rozkoszne peregrynacje znoszą nerki – najsłabszy punkt organizmy naszego bohatera. Zalecamy mu, aby częściej, zamiast uganiać się za uciechami podniebienia i intelektu, spojrzał w stronę siłowni czy basenu, aby wzmocnić swą kondycję fizyczną. Jego ulubionym zajęciem są sztuki piękne, moda, antyki. Lubi otaczać się pięknem nie tylko w domu ale także i w pracy. Działa kolektywnie, stwarzając dzięki swemu łagodnemu charakterowi miłą atmosferę.

Powiązane