Nauthiz

Naudiz, Nauthiz – wytrzymałość, cierpliwość, twórcza dyscyplina ważność, niepomyślność, ślepy los, przeznaczenie, przymus, obowiązek, ograniczenie, robienie tego, co trzeba, a nie tego, co by się chciało.

Potencjał runy: siła realizacji w fizycznej realności pod wpływem nacisku i konieczności, obecna w silnym wydzielaniu adrenaliny, pobudzającej do działania w niebezpiecznej sytuacji.
Przesłanie runy: nie możesz w należyty sposób zaspokajać potrzeb innych ludzi, dopóki nie uświadomisz sobie swoich własnych.

Właściwości i zastosowanie: niepomyślność, ślepy los, przeznaczenie, przymus, obowiązek, ograniczenie, robienie tego, co trzeba, a nie tego, co by się chciało. Przyciąga pomocnych i życzliwych ludzi. Pomaga odnaleźć prawdziwe powołanie. Chroni. Pomaga wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji. Przezwycięża depresję i zniechęcenie.

Amulet pomaga przezwyciężyć przeszkody, chroni przed rozpaczą i zwątpieniem.

Zdrowie: pomocna w leczeniu depresji, chorób dziedzicznych, łagodzi bóle stawów, wzmacnia włosy. wzmacnia włosy, pomocna przy leczeniu chorób dziedzicznych, wspiera leczenie chorób psychicznych, pomaga wyjść z nałogu, obniża gorączkę, obniża ciśnienie, dodaje energii, obniża bóle stawów.

Powiązane