Siódemka

Jeśli suma cyfr Twojej daty urodzenia wynosi 7, oznacza to, że jesteś numerologiczną Siódemką.

Siódemki to osoby uduchowione, obdarzone intuicją. Ich marzenia nie są z tego świata. Szukają prawdy, a ich ciekawość nie zna granic.

Żywa inteligencja i nieufność wobec powszechnie przyjmowanych prawd jest jedną z głównych cech Siódemek. To prawdziwi filozofowie, oddani ideom i stale poszukujący lepszych rozwiązań. Jednak aby w coś uwierzyć Siódemki muszą najpierw dobrze to poznać. Nie zgadzają się z większością, nie ufają potocznym opiniom, są wielkimi indywidualistami. Kochają wolność. Sprawy materialne, sława czy awans nie mają dla nich większego znaczenia.

Siódemki to osoby powściągliwe. O wiele lepiej radzą sobie z pojęciami naukowymi niż z własnymi emocjami. Zazwyczaj nie mają wielu przyjaciół, w głębi duszy bywają samotne. Miewają kompleksy dotyczące własnego wyglądu. W kłopotach starają się nie prosić o pomoc. Ludzie często nie rozumieją problemów Siódemek, które nie lubią zwierzać się i sprawiają wrażenie wyniosłych. Siódemki przez niektórych uważane są za dumne i nieprzystępne. Łatwo je urazić, cechuje je też niezwykłe poczucie godności i honoru. Są perfekcjonistami i z tego powodu wyznaczają sobie cele niemożliwe do realizacji. Bywają też nadmiernie pesymistyczne i melancholijne, czasem trudno im powstrzymywać się przed krytyką innych. Aby nauczyć się czerpać więcej radości z życia Siódemki powinny dopuścić do głosu drzemiące w nich emocje.

Siódemki pasjonuje wszystko to, co ukryte i tajemnicze. Wybierają przyjaciół o podobnych zainteresowaniach, razi je wulgarność i pospolitość.

W pracy zawodowej są sumienne i odpowiedzialne, jednak z trudem akceptują niemądre polecenia i nie wahają się krytykować szefa. Lepiej radzą sobie w wolnych zawodach, chętnie poświęcają się karierze naukowej czy badawczej. Są dobrymi inżynierami, archiwariuszami, jubilerami, botanikami.

W miłości napotykają Siódemki na problemy. Dystans do otoczenia sprawia, że mogą mieć problemy w zainteresowaniu sobą innej osoby. Wierzą w przeznaczenie, a los w końcu stawia na ich drodze właściwą osobę. Uczucia przeżywają bardzo intensywnie, choć nie potrafią wyrazić ich słowami.Odpowiedni partnerzy to inne Siódemki oraz Czwórki i Dziewiątki.

Powiązane