Trzydzieści trzy

Jeśli po zsumowaniu cyfr daty urodzenia otrzymałeś liczbę 33, to Twoją Liczbą Urodzenia jest Trzydzieści Trzy. Przeczytaj także opis charakteru dla Szóstek, bo powołanie Trzydziestki Trójki zrealizujesz rozwijając pozytywne cechy charakteru Szóstki.

Trzydziestki Trójki to osoby o wyjątkowej osobowości. Mają w sobie wiele ciepła i miłości, którymi obdarzają innych ludzi. Są pełne współczucia i gotowe do pomocy potrzebującym. Trzydziestki Trójki poszukują w życiu ładu i harmonii. Są spokojne i łagodne, co przyciąga do nich innych ludzi. Pomagają osobom zagubionym i nieszczęśliwym. W obecności Trzydziestek Trójek wszyscy czują się dobrze z powodu atmosfery, jaką one wprowadzają. Każdy w ich towarzystwie jest w stanie się wyciszyć i zrelaksować. Trzydziestki Trójki obdarzone są wieloma talentami i niezwykłą intuicją. Dzięki temu mają duże uzdolnienia lecznicze i parapsychiczne.

Trzydziestki Trójki mają ogromny wpływ na ludzi. Sprawdzają się w zawodach związanych z socjologią, psychologią i religią. Cieszą się ogromnym szacunkiem ludzi i wielu liczy się z ich zdaniem. Muszą bardzo ostrożnie dawać rady i pomagać, ponieważ wszystko co Trzydziestki Trójki powiedzą, uważane jest za wyrocznię.

Trzydziestki Trójki zdobywają w życiu sławę i powodzenie materialne, przeważnie bez specjalnych starań. Ich autorytet sprawia, że każde polecenie jest wykonywane błyskawicznie. Ich decyzje co do cudzych i własnych spraw są tak przemyślane, że kończą się sukcesem.

Stawiając sobie coraz wyższe wymagania Trzydziestki Trójki są w stanie stać się mistrzami duchowymi dla swojego otoczenia, a nawet kraju czy świata.

Na drodze do celu może Trzydziestkom Trójkom przeszkadzać zbytni optymizm, a nawet idealizm w ocenie sytuacji i ludzi. Czasami trudno jest im przystosować się do realiów życia codziennego. Jeśli użyją swoich zdolności i autorytetu w złych intencjach, ich życie może nie potoczyć się pozytywną ścieżką.

W miłości Trzydziestki Trójki są bardzo otwarte, ale nieraz zapominają o codziennych obowiązkach. Ich partnerzy powinni uzbroić się w cierpliwość i wybaczać im, że nieraz są nieobecni duchem.

Najlepsi partnerzy to inne Jedenastki, Dwójki, Szóstki i Siódemki.

Powiązane