Wydra

Prowadzą samotny tryb życia. Doskonale pływają. Główny ich pokarm stanowią ryby, ale uzupełniają pożywienie także gryzoniami, ptakami wodnymi i błotnymi. Na polowania wychodzą nocą. Od wody oddalają się bardzo niechętnie. Posiadają długi giętki tułów, oraz krótkie łapy. Są doskonale przystosowane do życia w wodzie. Wydra posiada małe okrągłe uszy, które zamyka podczas nurkowania. Długi ogon służy jej do sterowania oraz napędu w wodzie.

Wydra jest kreatywna, ma wielkie plany i niekonwencjonalne pomysły, których nie boi się wcielać w życie. Bywa niezorganizowana i roztrzepana przez co trudno jej doprowadzać sprawy do końca.

Uczucia – W tych sprawach Wydra potrzebuje dużo swobody. Seks nie jest dla niej najważniejszy – stawia bowiem na intelekt. Jeśli więc zależy ci na partnerstwie uczuciowym Wydry, pozwól jej na dużo swobody, wówczas na pewno nie będziesz się nudzić.

Zdrowie i praca – Urodzeni w znaku Wydry potrafią ekonomicznie wykorzystywać swój potencjał energetyczny. Nie zdarza się Wydrze, aby przepracowała się zanadto. Problemy krążeniowe mogą również stać się ich udziałem, lecz przy odpowiednio higienicznym trybie życia można doczekać jesieni życia w całkiem niezłej kondycji psychofizycznej. Ponieważ w każdej Wydrze drzemie ogromny potencjał twórczy i intelektualny powinna ona zajmować niezależne, wysokie stanowisko. Jako osoba o niezwykłej bystrości umysłu potrzebuje szerokiego pola do swobodnego działania.

Powiązane