Znak Zodiaku Ryby

Ryby – 19 luty – 20 marzec

Ryby – osoby urodzone pod znakiem Ryb są chwiejni i uparci. Są niezdecydowane, sentymentalne, onieśmielone w większym towarzystwie. Wygórowane ambicje i aspiracje dostarczają im życiowych zawodów i wówczas wybierają życie w izolacji. Ich marzycielstwo niejednokrotnie jest przyczyną zbytniego sentymentalizmu. Małoduszni i wrażliwi. Cechuje je wyrozumiałość i współczucie dla nieszczęśliwych. Mają przekonanie, że to co robią jest dobre i właściwe. Są uprzejme, miłe wrażliwe i łagodne. Entuzjastycznie nastawieni do ideałów, potrafią się zdobyć na wyrzeczenia. Często zapadają na schorzenia stóp.
Cechy charakteru: uczucie, intuicja, kobiecość, wrażliwość. Niecierpliwi, nerwowi, zarozumiali, niekonsekwentni. Brak zdecydowania, nieśmiałość, fantazja. Lubią komfort i wygody. Sympatyczni o dobrym sercu. Marzyciele.

Kobiety – spokojne, pobłażliwe, wrażliwe i uczuciowe, chociaż w domu gadatliwe.
Mężczyźni – inteligentni. Potrafią zaskoczyć otoczenie decyzją obrania kierunku drogi i efektami takiej decyzji do osiągnięcia zamierzonego celu.
Żywioł – Woda: czysta czy mętna, sama ustala swój poziom, może wyparować, zamarznąć, utworzyć tęczę.
Dewiza życiowa: „Wierzę i czuję”
Znaki Zodiaku przychylne Rybom: Skorpion, Rak, Byk, Koziorożec
Planety: znaczenie, charakterystyka – Neptun:
Znaczenie symboliczne – mistyk
Strefa wpływu – wyobraźnia
Subtelny, tajemniczy. rządzi morzem, wszystkim co płynne. Iluzjami, marzeniami, szachrajstwem, ideałami, religią, a zatem ma wpływ na dramat, film, środki znieczulające, narkotyki, więzienie, szpital oraz wszystkie instytucje.
Dwa bieguny cech zodiaku i żywiołów:
Połączenie cech żywiołów i znaków Zodiaku da cechy danej osobowości. Od nas samych zależy, czy charakterystyka będzie pozytywna czy negatywna.
Ryby – pełen poświęcenia i intuicji/leniwy, niesolidny.

Powiązane