Wibracja podpisu

Jest tą wibracją, na której kształt i oddziaływanie posiadamy niezaprzeczalny wpływ, zależy ona bowiem od wartości liczbowej naszego podpisu, czyli od tego, z jakich liter ona się składa. Przy jej pomocy możemy korygować niepożądane i niekorzystne tendencje i cechy naszej osobowości, przydać sobie tego wszystkiego, czego brak sprawia, że żyje się nam bez satysfakcji i z poważnymi problemami, utrudniającymi samorealizacje. Wybór właściwej Wibracji Podpisu nie jest rzeczą łatwą i wymaga sporej wiedzy na temat numerologii, toteż najlepiej, kiedy już się zdecydujemy na zmianę dotychczasowego podpisu, zasięgnąć porady wnikliwego numerologa. Wybierając bowiem odpowiedni dla nas podpis, należy uwzględnić informacje, zawarte w całym Portrecie Numerologicznym, w zestawieniu z rodzajem trudności życiowych i celów, jakie przede wszystkim chcielibyśmy osiągnąć.
Wyobraźmy sobie na przykład, że urodzeniowa Ósemka nie ma w swojej Wibracji Wyrazu Własnego (a więc i w jej częściach składowych) żadnej litery o wartości liczbowej 8, czyli jej Liczbą Karmiczną jest właśnie 8! Cóż za paradoks i dające do myślenia wyzwanie dla tej osoby! Zastanawiając się nad przebiegiem swojego dotychczasowego życia stwierdza, że istotnie, boryka się przez cały czas z kłopotami natury finansowej, zaciąga pożyczki, haruje jak wół i nic z tego nie ma, a na dodatek podupada często na zdrowiu! (nie zapominajmy, że Ósemka to liczba materii, a więc „bije” w organizm, w ciało). W tym wypadku remedium narzuca się samo przez się: należy wybrać taką formę podpisywania się (na dokumentach, czekach, umowach itp.) której wartość liczbowa przyniesie właśnie 8, nadrabiając jej brak w Wibracji Wyrazu Własnego.
W innym wypadku o wyborze liter użytych w podpisie, a więc wartości liczbowej podpisu, zadecydują nasze cele, ważne na tym etapie życia lub generalnie ważne. Jeżeli komuś zależy na wzmocnieniu swojej intuicji i uzdolnień parapsychicznych, niech wypracuje sobie Wibrację Podpisu 7. Jeżeli zależy mu na wykrzesaniu z siebie większej samodzielności, zdolności podejmowania ważnych decyzji, wykreowaniu image odpowiedniego dla szefa czy osoby na kierowniczym stanowisku, powinien zdecydować się na Wibrację Podpisu 1. Trochę trzeba się przy tym napracować, nie tylko z tabelką przeliczników liczbowych liter w ręku. Wybitna numerolog hiszpańska Gladys Lobos posługuje się w tym celu dodatkowo wahadełkiem, aby upewnić się, czy wybór okaże się słuszny. Artyści, literaci i wróżki powinni brać pod uwagę -przy wyborze odpowiedniej dla siebie Wibracji Podpisu – również możliwość podpisywania się jak najczęściej wybranym dla siebie pseudonimem.

Powiązane